Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
14.10.2024
Optibet Eesti-Läti Korvpalliliiga kodumängus läheme püüdma hooaja esimest võitu Riga Zelli vastu. Mängu kutsub ja mängu esitleb JAZZ PESULAD.
Kommenteeri
14.10.2024
Enne eilset mängu soovis peatreener Valdo Lips pakkuda kodupublikule atraktiivset korvpalli ja seda nad ka said kuni lõpusekunditeni välja. “Tahame kaitses mängida enesekindlalt vastavalt oma ...
Kommenteeri
11.10.2024
Optibet Eesti-Läti Korvpalliliiga esimeses kodumängus võtame koduväljakul vastu UTILITAS Rapla.  Mängu kutsub ja mängu esitleb UNITED MOTORS - võida Peugeot 408 päriseks. PÄRISELT! Saalis näeme!
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Viimsi kaotas kodus Eesti-Läti liiga põnevuskohtumises Utilitas Raplale 80:85 (0)
14.10.2024

Enne eilset mängu soovis peatreener Valdo Lips pakkuda kodupublikule atraktiivset korvpalli ja seda nad ka said kuni lõpusekunditeni välja. “Tahame kaitses mängida enesekindlalt vastavalt oma süsteemile ja kokkulepitud reeglitele ning rünnakul kontrollida mängutempot, otsida üleminekul kaitsesse kiireid lahendusi, kuid mitte kiirustada ja vajadusel otsida viskeid kannatlikult,“ ütles peatreener enne mängu.

Eilses mängus oli platsil tagasi Stefan Vaaks.

Juba esimene veerandaeg kulges väga põnevalt ja punktiderohkelt ning Rapla võitis selle 26:21. Viimsikate poolelt oli Jorgen Rikberg tabanud juba 8 punkti. Teisel veerandajal põnevuslahing jätkus ning selle võitis omakorda kodumeeskond Viimsi 25:22. Poolaeg seega napilt kahe punktiga Raplale 48:46. Kolmandat veerandaega alustas Viimsi 13:0 spurdiga, kuid Rapla võitles ennast mängu tagasi, Viimsi võitis minimatši 20:14 ning juhtis enne viimast veerandit nelja punktiga, 66:62. Viimane veerandaeg kulges võrdselt viimaste minutiteni, kuid päris lõpus oli Rapla veidi enesekindlam, võites neljanda veerandaja 23:14. Viimsi teenis ülivaluse kaotuse vaid viie punktiga, 80:85. Sellega on tabelis hetkel kirjas kaks kaotust, kuid igas järgnevas mängus minnakse võitu jahtima.

Viimsi poolelt tegid eile skoori 8 meest. Omar Pajic tabas 15 punkti, võttis 9 lauda ja andis 4 tulemuslikku söötu. Stefan Vaaks viskas 13 punkti ja võttis 6 lauda, Jorgen Rikberg lisas 14 punkti. Kaspar Kuusmaa, Kristjan Kokk ning Mark-Andreas Jaakson viskasid kõik 10 punkti. Sealjuures andis Kuusmaa 5 korvisöötu ning Kristjan Kokk võttis 8 lauapalli.

Vastaste parimana tabas Jalyn Zacchaeus Mccreary 22 punkti.

Mängule elas kohapeal kaasa 387 inimest.

“Tubli mäng poistelt, aga samas tahaksin sellised mängud juba võitudeks realiseerida. Tegelikult domineerisime mängu, aga mingil hetkel jooksime kokku. Hakkasime rünnakul kiirustama ja just nende momentidel tabas vastane olulised kolmesed. Selline see korvpall paraku on. Kaotus on valus, aga järgmisel pühapäeval läheme uuesti head mängu tegema,” ütles peatreener Valdo Lips pärast mängu.

VAATA

• Mängu statistika SIIN
  • Mäng täispikkuses SIIN
  • Mängu galerii SIIN (peagi)

JÄRGMISED MÄNGUD

20.10 kell 17:00 Forus Spordikeskus Viimsi. “JAZZ PESULAD eri: Viimsi vs Rigas Zelli”

27.10 kell 17:00 Forus Spordikeskus Viimsi. “GOLDEN CLUB eri: Viimsi vs Keila Coolbet”

1. Osta Hooajapääse.
  2. Kui oled klubi liige saad Hooajapääsme klubi poolt. Hooajapääseme saad vormistada PEAGI!

Osta Viimsi Hooajapääse SIIN

Miks osta Hooajapääse?
Anname Sulle mitu parimat põhjust:

1. Vaid kodusaalis, kohapeal saad osa õigest emotsioonist.
  2. Saada osa kõikidest kodumängudest parima hinnaga.
  3. Saad anda enda poolt valitus panuse Viimsi korvpallimeeskonna ja korvpallikooli käekäiku.

Hooajapääsmed on hinnaga 100€, 250€, 500€, 1000€ ja 2000€ , ehk endale sobiva pääsme ja panuse leiab igaüks.

Loe täpsemalt ja osta Viimsi Hooajapääse SIIN

Klubiliikme Hooajapääsme saad vormistada nii:

Klubi võistluvarustus ning vaba aja tootesari, sh T-särgid, pusad, dressipüksid, joped ja seljakotid on saadavad teamsport.ee e-poes!