Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
26.09.2024
Enne eilset mängu rõhutas peatreener Valdo Lips meeskondliku kaitsemängu olulisust. “Tahame järgmistes mängudes parandada oma võistkondlikku kaitsemängu. Esimeses kolmes kohtumises oleme ...
Kommenteeri
24.09.2024
Meil on suur rõõm teatada, et meie tiimiga liitub UNITED MOTORS!
Kommenteeri
24.09.2024
Kaamos Karikavõistluste kolmandas mängus võtame koduväljakul vastu seni täiseduga jätkava  UTILITAS Rapla. Pall pannakse käima Forus Spordikeskus Viimsi ...
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Karikavõistluste eelringis kaotas Viimsi kodus 326 pealtvaataja ees Utilitas Raplale 67:78 (0)
26.09.2024

Enne eilset mängu rõhutas peatreener Valdo Lips meeskondliku kaitsemängu olulisust. “Tahame järgmistes mängudes parandada oma võistkondlikku kaitsemängu. Esimeses kolmes kohtumises oleme teinud liiga palju eksimusi meie süsteemile olulistes elementides. Seega üheks tähtsaks eesmärgiks mängus Rapla vastu on nende eksimuste vähendamine. Kui kaitses saame paremini hakkama ja rünnakul jätkame sama ladusalt kui seni, siis on meil ka Rapla vastu võimalus teha hea mäng, millega kodupublikule häid emotsioone pakkuda, ütles peatreener enne mängu.

Mängus ei teinud väikeste vigastuste tõttu kaasa Aleksander Oliver Hint ja Stefan Vaaks.

Esimese veerandaja võitis kodumeeskond Viimsi 19:16. Külalised võitsid teise veerandaja 29:17 ning poolaja 45:33. Vähendatud koosseisuga Viimsi mängis võrdselt nii kolmanda kui neljanda veerandaja, numbrid vastavalt 16:17 ja 15:16, kuid teisel veerandajal tekkinud vahet tagasi mängida ei õnnestunud. Võitlusliku mängu võitis Rapla numbritega 78:67.

Mängule elas kohapeal kaasa 326 pealtvaatajat.

Viimsil on karikavõistluste eelringis kirjas nüüd 2 võitu ja 2 kaotust. Pidada jääb veel 2 mängu.

Kaspar Kuusmaa viskas eile 19 punkti, noppis 4 lauda ja andis 3 resultatiivset söötu. Omar Pajic skooris 18 punkti, võttis 7 lauda ja andis 2 resultatiivset söötu. Mark-Andreas Jaaksoni saagiks jäid 13 punkti, 4 lauapalli ja 2 resultatiivset söötu. Vastastel viskas Jalyn Zacchaeus Mccreary 20 punkti.

“Kaitses tegutsesime paremini, aga tabasime kehvasti. Sinna see mäng jäi. Homme puhkame, reedel teeme ühe trenni ja järgmistes mängudes keskendume ikka oma mängule,” ütles peatreener Valdo Lips pärast mängu.

Suurim skoorija Kaspar Kuusmaa võttis mängu kokku: “Puudu jäi meil rünnakul, Rapla kaitses hästi. Tihtilugu kiirustasime, jooksime kokku ning ei leidnud õigeid lahendusi. Loodan, et Vaaks ja Hint saavad terveks ning kõik me püsime terved. Laupäeval on uus mäng, fookus on igale rünnakule ja kaitseolukorrale eraldi keskenduda, mitte jälgida skoori. Oleme võitluseks valmis ja laupäeval läheme jälle võidu peale mängima.”

Viimsi @ Keila KK

Kes saali ei jõua ela meile kaasa Delfi TV vahendusel.

HOOAJAPÄÄSE

Selleks, et Sul ükski kodumäng vahele ei jääks, on Sul kaks head valikut:

1. Osta Hooajapääse.
  2. Kui oled klubi liige saad Hooajapääsme klubi poolt. Hooajapääseme saad vormistada PEAGI!

Osta Viimsi Hooajapääse SIIN

Miks osta Hooajapääse?
Anname Sulle mitu parimat põhjust:

1. Vaid kodusaalis, kohapeal saad osa õigest emotsioonist.
  2. Saada osa kõikidest kodumängudest parima hinnaga.
  3. Saad anda enda poolt valitus panuse Viimsi korvpallimeeskonna ja korvpallikooli käekäiku.

Hooajapääsmed on hinnaga 100€, 250€, 500€, 1000€ ja 2000€ , ehk endale sobiva pääsme ja panuse leiab igaüks.

Loe täpsemalt ja osta Viimsi Hooajapääse SIIN

Klubiliikme Hooajapääsme saad vormistada nii:

Klubi võistluvarustus ning vaba aja tootesari, sh T-särgid, pusad, dressipüksid, joped ja seljakotid on saadavad teamsport.ee e-poes!